122. árverés - 403. tétel
Szász Károly
Bölcs Salamon. Bibliai dráma négy felvonásban.
Bp., 1889. Franklin-Társulat. |
IV+142p. Első kiadás. Dedikált példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 4135. |