122. árverés - 39. tétel
Bartók Lajos
A legszebb. Vigjáték három felvonásban.
Bp., 1880. Franklin. |
200p. Első kiadás. |
Az előzéklapon Márkus Emília színésznőnek szóló ajánlással: "Márkus Emma Kisasszonynak, "Melitta" művészi alakítójának tisztelete jeléül Bartók Lajos Bpest 19/május 80." |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel. Szüry: 397. |