122. árverés - 38. tétel
A selmeczi M. K. Bányász- és Erdész-Akadémia évszázados fennállásának emlékkönyve 1770-1870.
Selmecz, 1871. Joerges Ágoston. |
IV+351p. Többszínnyomású, aranyozott címerrel díszített címlappal. |
Festett, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. |