122. árverés - 328. tétel
Nagy Ignác
Hajdan és most. I-II. rész.
Bp., 1845. Hartleben. |
2t. (kőnyomatok)+329+(7)p.; 2t. (kőnyomatok)+307+(5)p. Első kiadás. (--- munkái. VIII-IX. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A második kötet levelei enyhén foltosak. Szüry: 3336. |