122. árverés - 183. tétel
Jalsovits Aladár
A balatonfüredi gyógyhely és kirándulási helyei képekkel illusztrálva ~tól
Bp., 1878. Hunyadi Mátyás Intézet. |
1t.+(4)+298+(4)p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Kopott, korabeli vászonkötésben. A levelek egy része enyhén foltos. |