122. árverés - 172. tétel
Képes Folyóirat. A Vasárnapi Ujság füzetekben. Szerkeszti Nagy Miklós. Tizenkilenczedik-huszadik kötet.
Bp., 1896. Franklin-Társulat. |
VIII+800p.+9t. (5 kihajt.)+1 kihajt. térk.; VIII+812p.+8 kihajt. t.+2 kihajt. mell.+1 kihajt. térk. Az első kötetből hiányzik két tábla. |
Javított, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Több levele javítva, néhány lap széle szakadozott. |