122. árverés - 121. tétel
Csutak Kálmán, Kászon Impérfalvi
Aradi fogságom alatt irt adatok az 1848/9 évi szabadságharc, különösen az Erdély havasai ellen vezetett hadjáratról. Irta: ~ honvédezredes.
Pest, 1868. Heckenast. |
XXIV+213+(1)p. A mű függeléke tartalmazza a szerző levelét Czecz János tábornokhoz, az általa kiadott napiparancsokat, valamint az osztrák hadbíróság által Aradon elítéltek névsorát. |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Több levele enyhén foltos. |