122. árverés - 120. tétel
Búsbach Péter, dr.
Egy viharos emberöltő. Korrajz. Második kiadás. I-II. kötet.
Bp., 1906. Benkő Gyula. |
(4)+352p.; IV+358p. |
A szerző honvédszázadosként szolgált a szabadságharcban, a kötet tartalmazza 1848/49-es naplójegyzeteit. |
Korabeli félvászon-kötésben. |