120. árverés

120. árverés - 91. tétel
< >

Bencze Mihály
Emlékirat 1848/49. évi szabadságharczokról az ujvidéki szerblázadástól kezdve, Komárom vára feladásáig, a II-dik honvéd hadtestben a 25-dik honvéd zászlóaljra vonatkozva, melynek zászlója három izben diszittetett fel érdemrenddel. Irta ~ 1848/49. évi sérült honvédszázados.