120. árverés - 91. tétel
Bencze Mihály
Emlékirat 1848/49. évi szabadságharczokról az ujvidéki szerblázadástól kezdve, Komárom vára feladásáig, a II-dik honvéd hadtestben a 25-dik honvéd zászlóaljra vonatkozva, melynek zászlója három izben diszittetett fel érdemrenddel. Irta ~ 1848/49. évi sérült honvédszázados.
Debreczen, 1880. Városi ny. |
24p. |
Későbbi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |