120. árverés - 72. tétel
[Mikszáth Kálmán]
Tisza Lajos és Udvara Szegeden. Fény és árnyképek. Irta egy ismeretlen.
Bp., 1880. Grimm. |
IV+119p. Első kiadás. |
Hozzákötve: Hentaller Lajos: Politikusaink pongyolában. Tollrajzok a képviselőházból. Bp., 1886. Neumayer ny. 147+(2)p. A címlap másolattal pótolva. |
Korabeli vászonkötésben. A második mű utolsó néhány levele sérült. Poss.: Szabó Dezső író könyvjegyével. |