120. árverés - 462. tétel
(Voltaire, Francois-Marie Arouet de)
Henriás az az Negyedik Henrik Francz királynak Életének némelly része, melly Francz Versekből ugyan annyi számú 's lábú Versekbe foglaltatott Pétzeli Jó'sef által. Második Izben, némelly változtatásokkal 's jobbításokkal ki-nyomtattatott.
Győrben, 1792. Streibig Jo'sef' betüivel. |
(32)+309p. |
Péczeli fordítása először 1786-ban látott napvilágot (lásd előző tételünket). |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |