120. árverés - 455. tétel
Nimród. Képes Képes vadászújság. A vadászat, ebtenyésztés, céllövészet és fegyvertechnika szaklapja. Állandó havi melléklete "A Vadászeb". Szerkeszti: Lovag Kerpely Béla. IV. évfolyam.
Bp., 1916. (Franklin-Társulat ny.) |
Hét szám (1-4.; 9.; 14-15.) hiányzik. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |