120. árverés - 451. tétel
Bársony István
Vig világ. Mulattató történetek, kalandok, adomák a vadász-, erdész- és gazdaéletből, a falu és a puszta világából. Illusztrálta Garai Ákos és Neogrády Antal.
Bp., (1897.) Athenaeum. |
(4)+149+(3)p.+25t. (hártyapapírral védve) Szövegközti rajzokkal. |
Javított gerincű, kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. |