120. árverés - 440. tétel
(Tóth Fábián ford.)
Egy kötés mirha. Az-az: Simeonnak Hegyes-tőre, Melly A' Boldog Szűz Máriának Lelkét, az ő Sz. Fiának kénszenvedésekor által járta.
Sopronban, 1757. Siess János ny. |
(10+155+(1)p. |
A címlap mögé kötve: Fasciculus myrhae auditoribus oblatus. Dum propositiones ex Universa Mentis Philosophia... Simeon Hegedüs et Longinus Long... Praeside Paulino Porpáczi... H.n., 1757. ny.n. (16)p. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli papírkötésben. |