120. árverés - 355. tétel
Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a könyvnyomdászok szakköre. Szerkeszti Tichy Ákos. Tizenötödik évfolyam.
Bp., 1900. Pesti Könyvnyomda-Rt. |
(18)+136+(20)p.+2 színes t. Gazdagon illusztrált. |
Kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. |