120. árverés - 327. tétel
Kubinyi Miklós
Bethlenfalvi Thurzó Imre 1598-1621.
Bp., 1888. Méhner Vilmos. |
(4)+172p.+11t. (3 kihajt., ebből 1 színes)+2 kihajt. mell. (hasonmások) |
Hozzákötve: Angyal Dávid: Késmárki Thököly Imre 1657-1705. Első rész. Bp., 1888. Méhner Vilmos. (4)+290+(2)p.+19t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás) Hozzákötve: Pór Antal: Trencsényi Csák Máté Bp., 1888. Méhner Vilmos. (6)+170p.+6t. (2 kihajt., ebből 1 színes) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |