120. árverés - 305. tétel
Lehel Ferenc
Ecce criticus. Kritikakritika.
Bp., 1924. (Thália Műintézet Rt. ny.) |
63+(1)p.+4t. (az egyik lapszámozáson belül) Számozott (66./100) példány. |
A címkép alatt ajánló sorokkal: "Kozma Lajosnak régi vonzalommal Lehel Ferenc". |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |