120. árverés - 287. tétel
Krátky János
Kossuth Lajos. Kor-, jellem- és életrajz. I-IV. kötet [egybekötve].
Bp., 1879. Kövesdy és Wunsch. |
288+288p.; 194+238p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |