120. árverés - 238. tétel
Kertész Árpád
A Nemzeti Hajós Egylet 75 éves története 1862-1936. A választmány megbizásából írta: ~.
Bp., 1937. ifj. Kellner Ernő ny. |
257+(3)p.+2 kihajt. t. Gazdagon illusztrált. |
Névre szóló példány. |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |