120. árverés - 228. tétel
Földi Mihály
Kiáltás a válságból. Uj polgárság, uj theokrácia. Harc a neobarbarizmus ellen.
Bp., (1936.) Nyugat. |
167+(1)p. Első kiadás. |
Az előzéklapon ajánlással: "Kárpáti Aurélnak szeretettel Földi Mihály Bp. 1936." |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |