120. árverés - 218. tétel
A zsidókérdés Magyarországon. A Huszadik Század körkérdése. Harmadik kiadás.
Bp., 1917. Társadalomtudományi Társaság. |
(2)+164+(1)p. (A Huszadik Század könyvtára 64.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |