120. árverés - 198. tétel
Hunfalvy János — Rohbock Lajos
Magyarország és Erdély eredeti képekben. Történelmi és helyirati szöveggel. I. kötet.
Darmstadt, 1860. Lange Gusztáv György. |
1t. (metszett díszcímlap)+(4)+292+(3)p.+37t. |
A kötet Budapestet és környékét mutatja be. |
Sérült, kiadói vászonkötésben. Széteső példány. A táblák és a levelek rozsdafoltosak. |