120. árverés - 145. tétel
Pataky, K. M(ihály)
Bem in Siebenbürgen. Zur Geschichte des ungarischen Krieges 1848 und 1849.
Leipzig, 1850. Otto Wigand. |
1t. (Bem kőnyomatú mellképe)+XII+149+(1)p.+1 térk. |
A szerző honvédszázados, Bem hadsegéde volt. A szabadságharc után emigrált, 1851-ben Bécsben elfogták és kivégezték. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |