120. árverés - 143. tétel
Mészáros Lázár
Eszmék és jellemrajzok az 1848/9 forradalom eseményei- és szereplőiről. ~ volt m. k. felelős hadügyminiszter kéziratai. Közrebocsátja Szokoly Viktor.
Pesten, 1871. Athenaeum. |
105+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |