120. árverés - 138. tétel
Lukács Béla
Az 1848-49-ki pénzügy. A forradalmi időszak pénzügyének, hitelmüveleteinek és a forradalmi kiadásoknak ismertetése. Az eredeti számadások alapján irta: ~.
Pest, 1871. Athenaeum. |
VI+(2)+128p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |