120. árverés - 126. tétel
Korn, Philipp (Anton)
Die Russen in Ungarn und die Ungarn in Deutschland
Hamburg-New York, 1852. Schuberth & Co. |
XIV+335+(1)p.+2t.+1 kihajtható mell. (1 mell. -- a Kossuth-induló kottája -- hiányzik) A mű a "Neueste Chronik der Magyaren" című munka második kötete. |
A kihajtható táblán a fegyverletétel, a másik kettőn Kossuth és Klapka mellképe látható. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. A címlap, a sorozatcímlap, valamint a melléklet csúnyán javítva. |