120. árverés - 119. tétel
Honvédek naplo jegyzetei. Szerkeszti Korányi Viktor. Első kötet [unicus].
Pesten, 1851. Magyar Mihály. |
(4)+162p. |
A kötetet a rendőrség elkobozta, így alig bukkan elő példánya. Tíz évvel később másodszor is megjelent. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó levélen kis sérüléssel. |