118. árverés - 68. tétel
Marx, (Karl) Károly—Engels, (Friedrich) Frigyes
A Kommunista Kiáltvány
Bp., 1948. Szikra. |
(2)+199+(7)p.+6t. Számozott (856./1000), névre szóló példány. |
A kiáltvány megjelenésének 125. évfordulójára megjelent, bibliofilnak szánt kiadvány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |