118. árverés - 53. tétel
Brinsley Sheridan, Richard
The rivals. A comedy by ~. With an intorduction by John Mason Brown and illustrations by René Ben Sussan.
London, 1953. The Limited Editions Club. |
XXI+(2)+149+(1)p.+12t. (hártyapapírral védett, kézzel színezett, eredeti rézmetszetek) Számozott (1388./1500), az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |