118. árverés - 49. tétel
Apuleius
The Golden Ass by ~. Translated by Jack Lindsay. Illustrated by Percival Goodman.
New York, 1932. The Limited Editions Club. |
(2)+XIII+(4)+392+(2)p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Számozott (528./1500), az illusztrátor által aláírt példány. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben, eredeti papírtokban. Felül aranymetszéssel díszítve. |