118. árverés - 435. tétel
Szécsi Zsigmond
Az erdőhasználattan kézikönyve. Az Orsz. Erdészeti Egyesület Deák Ferencz alapitványából 100 arannyal jutalmazott munka.
Bp., 1884. M. Kir. Államnyomda. |
714p. Szövegközti ábrákkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |