118. árverés - 433. tétel
Kittenberger Kálmán
Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. 199 eredeti fényképpel, két rajzzal és egy térképmelléklettel. Harmadik kiadás.
Bp., (1934.) Franklin-Társulat. |
395+(1)p.+65t. Példányunkból hiányzik a térkép. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |