118. árverés - 426. tétel
Bedő Albert
Erdő-őr vagy az erdészet alapvonalai, kérdésekben és feleletekben. Az erdészeti műszaki segédszemélyzet, erdőbirtokosok, községi előljárók és néptanitók számára. Második kiadás.
Bp., 1879. Magyar Kir. Államnyomda. |
XII+241p. Szövegközti ábrákkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |