118. árverés - 4. tétel
Anonymus
~ Belae regis notarii historia Hungarica de septem primis ducibus Hungariae
Cassoviae, 1747. Typis Acad. Soc. Jesu. |
(10)+110p. A címlap másolattal pótolva. |
A névtelen jegyző krónikája ekkor jelent meg először nyomtatásban, ugyanebben az évben a kolozsvári jezsuiták is kinyomtatták. Ritka. |
Enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerinc felső sarkán kis sérüléssel. |