118. árverés - 391. tétel
Sváby Frigyes
A régi vármegye. Vázlatok Szepesmegye levéltárából. Külön lenyomat a "Szepesmegyei Történelmi Társulat" évkönyveinek ötödik évfolyamából.
Lőcse, 1889. Reiss József T. ny. |
(2)+104p. Horánszky Nándor országgyűlési képviselőnek dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |