118. árverés - 387. tétel
Hradszky, (József) Josephus
Additamenta ad initia progressus ac praesens status capituli ad Sanctum Martinum e. c. de monte Scepusio olim collegiati sub jurisdictione archiepiscopi Strigoniensis nunc vero cathedralis sub proprio episcopo Scepusiensi consituti. Instar manuscripti edidit ~.
Szepesváralja, 1903-1904. Typis Dionysii Buzás. |
XXX+792+LVp. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |