118. árverés - 361. tétel
Réthy László, dr.
Az oláh nyelv és nemzet megalakulása. Második kiadás.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz F. P. |
(6)+268p. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XX. kötet.) |
Kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Több levele enyhén sérült, szöveghiány nincs. |