118. árverés - 355. tétel
Remellay Gusztáv
Mulattatva oktató beszély-tár. A mindkét nembeli ifjuság számára.
Pest, 1857. (Müller Emil ny.) |
143+(3)p.+2t. |
Még ugyanebben az évben egy további kötete is napvilágot látott. |
Enyhén kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Több levele enyhén foltos. |