118. árverés - 321. tétel
Arneth, (Joseph) Josephus
Synopsis numorum Romanorum qui in Museo Caesareo Vindobonensi adservantur. Digessit ~.
Vindobonae, 1842. Petrus Rohrmann. |
XXI+(2)+298+(1)p. Példányunkból hiányzik a sorozatcímlap. (Synopsis numorum antiquorum... II.) |
A mű görög érméket tárgyaló első része 1837-ben jelent meg. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |