118. árverés - 224. tétel
Martini, (Karl Anton)
Báró ~ természet törvénnyéről való állatásainak magyarázatja, mellyet német nyelvből magyarra forditott, és a' maga költségén ki-adott Dienes Sámuel. Második darab [unicus!].
Bétsben, 1792. (Hummel ny.) |
(10)+494+(8)p. |
A bécsi egyetemi professzor jogbölcseleti tankönyvét a kiegyezésig használták a hazai jogi oktatásban. Ez az első magyar nyelvű kiadás, az első kötete nem jelent meg. |
Enyhén kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |