118. árverés - 174. tétel
Fraknói Vilmos
Erdődi Bakócz Tamás élete
Bp., 1889. Méhner V. |
(4)+220p.+12t. (2 színes, 2 kihajt.)+5 mell. (2 színes, 2 kihajt.) |
Hozzákötve: Angyal Dávid: Késmárki Thököly Imre 1657—1705. Első rész. Bp., 1888. Méhner Vilmos. (6)+290p.+19t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás) Hozzákötve: Majláth Béla: Maylád István 1502—1550. Bp., 1889. Méhner Vilmos.(4)+120p.+4t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás) A műbe egy Zrínyi Ilonát ábrázoló táblát is belekötöttek. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |