118. árverés - 114. tétel
Szilágyi Sándor
Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I-II. kötet.
Pest, 1866. Heckenast. |
1t. (díszcímlap)+XV+462+(4)p.; 1t. (díszcímlap)+(2)+VIII+511p. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |