118. árverés - 10. tétel
Asbóth Lajos
A hadvezér és a hadtudomány alapelvei az újabbkori hadjáratok történetével felvilágosítva. Két rész egy kötetben. Második, olcsóbb kiadás.
Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. |
(6)+320+(4)+349+(3)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |