117. árverés - 26. tétel
Budai Ferentz
Magyar ország polgári historiájára való lexicon, a' XVI. század végéig. Készitette néhai tiszteletes tudós ~ úr... Kiadta Budai É'saiás. I-III. darab.
Nagy-Váradonn, 1804-1805. Máramarossi Gottlieb A. |
XII+627p.; (2)+754p.; (8)+768p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Festett előzéklapokkal. Néhány levélen kis javításokkal. Gyönyörű, igazi gyűjtői példány. Contemporary helf leather. Spine richly gilt. Some leaves restored. Poss.: A címlapon a neves könyvgyűjtő, báró Radványszky Béla gyűjteményi bélyegzőjével. |