116. árverés - 87. tétel
Babits Mihály
Erato. Az erotikus világköltészet remekei.
(Wien, 1921.) Hellas. |
1t.+(2)+147+(1)p.+5t. (Francois de Bayros rajzai) Első kiadás. Számozott (361./500) példány. |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Botka: 294. |