116. árverés - 79. tétel
Hankó Vilmos
Székelyföld. A képeket rajzolták Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel.
Budapest, (1896.) Lampel. |
VI+(2)+350+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |