Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
116. árverés
Tétel [1]
Alkalmi költemények [2-9]
Tétel [10]
Aprónyomtatvány [11-21]
Tételek [22-32]
Bibliofil kiadványok [33-39]
Tételek [40-43]
Buda és Pest [44-48]
Tételek [49-53]
Családtörténet [54-63]
Tételek [64-65]
Deák Ferenc és kora [66-69]
Tételek [70-75]
Erdély [76-84]
Tételek [85-86]
Erotika [87-92]
Tétel [93]
1848-1849 [94-107]
Tételek [108-110]
Fénykép, fényképészet [111-116]
Magyar történeti életrajzok [117]
Tétel [118]
Folyóirat [119-120]
Tétel [121]
Fürdők [122-128]
Tétel [129]
Gasztronómia [130-141]
Tételek [142-150]
Humor, anekdota [151-159]
Tételek [160-166]
Jogtörténet [167-175]
Tételek [176-180]
Judaica, zsidókérdés [181-190]
Tételek [191-194]
Kalendárium, naptár [195-198]
Tételek [199-205]
Kézirat [206-223]
Tételek [224-226]
Kner-nyomtatvány [227-233]
Tételek [234-251]
Hadművészet [252]
Tétel [253]
Mese, ifjúsági irodalom [254-256]
Tételek [257-262]
Nyomdászat, könyvtörténet [263-266]
Oklevél [267-275]
Tétel [276]
Orvostörténet [277-287]
Tételek [288-295]
Magyar történeti életrajzok [296]
Tétel [297]
Régi Magyar Könyvtár [298-309]
Tételek [310-322]
Szabadkőművesség [323-325]
Tétel [326]
Széchenyi István gróf és kora [327-328]
Tételek [329-333]
Színháztörténet [334-348]
Tételek [349-351]
Szőlészet, borászat [352-353]
Térkép, atlasz [354-356]
Tételek [357-360]
Utazás [361-378]
Vadászat [379-384]
Tételek [385-399]
116. árverés - 77. tétel
<
>
Filtsch, Josef W.
Die Stadt Kronstadt und deren Umgebung. Ein Führer für Einheimische und Fremde von ~.
Wien, 1886. Carl Graeser.
VIII+148+(2)p.+1 kihajt. térk.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.