116. árverés - 69. tétel
Halmos János
~ Budapest Székesfőváros polgármesterének beszéde, melyet Deák Ferenc születése századik évfordulóján 1903 október 17-én a székesfőváros által rendezett ünnepélyen elmondott.
(Bp., 1903. Székesfővárosi házinyomda.) |
25+(1)p. |
Bibliofil kiadvány, pergamen-utánzatú papírra nyomva. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. A kötéstáblákon szecessziós díszekkel. Leszik Károly könyvkötő műhelyében készült. |