116. árverés - 66. tétel
Áldor Imre
A haza bölcse. Emlékkönyv. Szerkesztette ~.
Bp., 1876. Franklin-Társulat. |
(4)+253p. |
A Deák halálakor megjelent emlékkönyv első levelén a szerző terjedelmes, kétoldalas emlékező sorai olvasható "Emléksorok Duzsek Jánosné úrnőnek" címmel, amelyet a kötet megjelenése után mintegy fél évszázaddal vetett papírra (a halála előtti évben, 1927-ben) Újpesten. |
Későbbi félvászon-kötésben. |