116. árverés - 317. tétel
Simon Péter
Király és korona. Pillantás múltra és jelenre I. Ferenc és Erzsébet ő felségük megkoronáztatása negyedszázados évfordulójának alkalmából. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1892. Kosmos ny. |
2t.+VII+(1)+333+222+(1)p. |
Festett, enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |